KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052087
nr 1405 2087
Maj Fagerberg
(f. 1947), Sverige
Trollslända. Signerad. Akvarell, ca5x5 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm
Maj Fagerberg, svensk illustratör och författare född 1947 i Krylbo, Dalarna.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:27:16
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Maj Fagerberg
Läs mer om Maj Fagerberg